Hep zirvede kalmak…
Yenilikçi fikirlerimizi tedarikten dağıtıma üretim süreçlerimizin her adımına yansıtırken planlı yatırımlarla büyümek ve mükemmele ulaşma hedefimizi çevresel, sosyal ve kurumsal ilkelerimizle bütünleştirip, sektöründe hep zirvede olmayı başaran kalıcı bir marka olmak.
Marka bir yolculuktur...Bir fikirle başlar, üretime dönüşür, yatırımlarla sürer, kaliteyle hızlanır ve yoluna güvenle devam eder... PELLENIDO-LUCREZIA'nın marka yolculuğu da bu aşamalardan geçti.
1980 yılında YUVAM ANTİLOP olarak faaliyete başlayan firmamız, 1995 yılında şirketleşerek İŞCANLAR DERİ adını aldı. 2000 yılına kadar sadece kürk-süet üretimi gerçekleştiren firmamız, bu tarihten itibaren oluşturduğu PELLENIDO ve LUCREZIA markaları altında ürün yelpazesini genişleterek kürkten ve zikten her türlü giyim eşyası üretmeye başladı.
Şu an itibarıyla 40 yıllık sektör tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla tüm dünya pazarları için yüksek kalitede üretim yapmaktayız. Yıllık 20.000 adet ürün kapasitemiz ile asla kaliteden taviz vermeyen bir anlayışa sahibiz.
Hazırladığımız kreasyonlarda kalite, zamanında teslim ve cazip fiyat her zaman vazgeçilmez politikamız olmuştur.

Özel Markanız;

Müşterilerimiz için kaliteli işçilik ilkemizle yola çıkarak istenilen talepler doğrultusunda üretim yapıp kendileri için satışa hazır hale getirebiliyoruz. Ayrıca müşterilerimiz bizim kreasyonlarımızı kendi markaları ile satabilir ya da bilenen Pellenido – Lucrezia markasıyla satışlarını güçlendirebilirler.